Finální podlahy
Finální podlahy

Finální podlahy pro Hradec Králové, Pardubice a okolí

Chystáte se vyřešit spolu s „hrubou podlahou“ i tu finální, nášlapnou vrstvu? Nebo už „hrubou podlahu“ máte a teď přišla na řadu konečně i ta finální vrstva?
I v tomto případě jsme připraveni vyhovět Vašim přáním. Záleží nám na to, aby se Vám po nové podlaze chodilo dobře, a věříme, že si svou spokojenost z nové podlahy nenecháte pro sebe.

Plovoucí podlahy Vynilové podlahy PVC podlahy Koberce Marmoleum

Proč finální podlahy od nás?

 • Přijedeme, zaměříme a uděláme si obhlídku prostor. Nechceme být překvapeni při realizaci a to bez úvodní prohlídky a zaměření prostě nelze.
 • Výsledkem naší práce je Váš skvělý pocit z nové podlahy.
 • Máme zkušenosti, jsme vyškolení a uplatňujeme to při naší práci.
 • Provedeme pro Vás precizní a rychlou práci.
 • Máme to k Vám do Hradce Králové, Pardubic a do okolí těchto měst blízko.


Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou nenáročné na údržbu a jsou poměrně vhodné jako podlahová krytina při vytápění podlahovým topením. Laminátové plovoucí podlahy vyžadují pro tlumení zvuku tlumící vrstvu jako podklad. Jsou však citlivé na vodu, která jim škodí. Na dotek jsou tvrdé a chladné a tedy ne tak příjemné při chůzi na boso. Plovoucím způsobem se však dnes dají pokládat i dřevěné, nebo vynilové podlahy. Renovace plovoucí podlahy probíhá výměnou poškozeného dílce.
Poskytujeme konzultace a provádíme zaměření, dodávku a pokládku plovoucích podlah ve východních Čechách. Jste z Hradce Králové, Pardubic nebo blízkého okolí? Vybíráte plovoucí podlahu?
Zavolejte nám na 603 304 230 nebo napište na e-mail petrasek@ppodlahy.cz.

Vinylové podlahy

Obrovskou výhodou vinylové podlahy je prakticky neomezená škála dekorů, vzorů a textur. Dostupné jsou vzory imitující dřevo, keramickou dlažbu nebo dokonce kov. Vinylová podlaha působí tiše a dobře tlumí zvuk. Na dotyk je měkká a teplá. Vinylové podlahy jsou vhodné pro alergiky. Jsou odolné proti vodě a hravě odolají i domácím mazlíčkům (psy, kočky atd.). Vinylové podlahy jsou díky malému tepelnému odporu vhodné pro podlahové vytápění. Snadno se udržují. Renovace vinylové podlahy probíhá výměnou poškozeného dílce. Poskytujeme konzultace a provádíme zaměření, dodávku a pokládku vinylových podlah ve východních Čechách. Jste z Hradce králové, Pardubic nebo blízkého okolí? Vybíráte vynilovou podlahu? Zavolejte nám na 603 304 230 nebo napište na e-mail petrasek@ppodlahy.cz.

PVC podlahy

PVC je díky svému malému tepelnému odporu velice vhodné jako krytina na podlahu vytápěnou podlahovým topením. Zároveň výborně tlumí hluk, tedy i tzv.. kročejový. PVC podlahy jsou odolné vodě a velice snadno se udržují. Na dotek jsou měkké a teplé a tedy příjemné při chůzi na boso. Renovace probíhá výměnou poškozeného dílce. Cenově jsou PVC podlahy velice příznivé Poskytujeme konzultace a provádíme zaměření, dodávku a pokládku PVC podlah ve východních Čechách. Jste z Hradce králové, Pardubic nebo blízkého okolí? Vybíráte PVC podlahu? Zavolejte nám na 603 304 230 nebo napište na e-mail petrasek@ppodlahy.cz.

Koberce

Koberce jsou pohodlné, teplé, ovšem ze všech podlahových krytin nejnáročnější na údržbu. Nečistoty a prach se neviditelně usazují v koberci a ne vždy se jich snadno dokážeme zbavit. Na dotek jsou koberce samozřejmě teplé a měkké a tedy velice příjemné při chůzi na boso. Renovace koberce je v podstatě nemožná a při poškození je nutné vyměnit koberec celý. Dle typu koberce lze zakoupit dobrý koberec za velice dobrou cenu, ale také velice kvalitní za cenu mnohem vyšší. Poskytujeme konzultace a provádíme zaměření, dodávku a pokládku koberců ve východních Čechách. Jste z Hradce králové, Pardubic nebo blízkého okolí? Vybíráte koberec? Zavolejte nám na 603 304 230 nebo napište na e-mail petrasek@ppodlahy.cz.

Marmoleum

Marmoleum se pyšní především tím, že jde o čistě přírodní produkt (vzniká mísením lněného oleje, pryskyřice, vápence, dřevité moučky a přírodních pigmentů). Vyniká nízkou hlučností při chůzi a tím výbornou zvukovou izolací. Na dotek působí teple. To, jestli budete chtít spíše tvrdou, nebo spíše měkkou podlahu, závisí na vás. Marmoleum je schopno splnit obojí podle vašich požadavků. Renovace probíhá výměnnou poškozeného dílce. Jedinou nevýhodou marmolea je jeho cena, která je obvykle vyšší, než u ostatních podlahových krytin, Poskytujeme konzultace a provádíme zaměření, dodávku a pokládku marmolea ve východních Čechách. Jste z Hradce králové, Pardubic nebo blízkého okolí? Vybíráte marmoleum? Zavolejte nám na 603 304 230 nebo napište na e-mail petrasek@ppodlahy.cz.

 
Lité podlahy, anhydritové i cementové podlahy Kontaktujte nás
 • Pavel Petrásek
 • Černilov 128
 • 503 43   Černilov
 • Mobil: cell +420 702 099 755
 • E-mail:
 • IČO: 02023431
 • Registrace: c.j. MMHK/147129/2013 sp.znacka SZMMHK 147113/2013

© 2024 Pavel Petrásek Hlavní stránka Kontakty

Webdesign & SEO eStudio.cz